Ampio Open Space In Centro Storico

  • 65 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 6 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το διαμέρισμα Ampio Open Space In Centro Storico Μπολόνια απέχει μόνο 1 χλμ. από τους Πύργους της Μπολόνιας και σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από τους Κήπους Margherita. Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 1 χλμ. από σταθμό τρένου Bologna Centrale και 850 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Scalo.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες χώρο καθιστικού, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και πετσέτες. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Για μεγαλύτερη άνεση, το κατάλυμα διαθέτει ψυγείο.

Το διαμέρισμα απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το Μουσείο Μνήμης της Ουστίκα, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η Βασιλική του Αγίου Πετρόνιου απέχει μόνο 1,1 χλμ. από το διαμέρισμα Ampio Open Space In Centro Storico.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Ampio Open Space In Centro Storico Μπολόνια
Casa Pratello
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Pratello

7.5
Καλό 46 σχόλια
34 μ από το κατάλυμα
USD 107 USD 96
ανά νύχτα
Loft Del Pratello
Τιμή μόνο για κινητά

Loft Del Pratello

8.2
Πολύ καλό 64 σχόλια
155 μ από το κατάλυμα
USD 372 USD 335
ανά νύχτα
Casa Renata -Charming Loggia
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Renata -Charming Loggia

7.7
Καλό 20 σχόλια
173 μ από το κατάλυμα
USD 157 USD 141
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός της Μπολόνια
    1,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 20:00
    Check-out: από 09:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας037006-AT-00082,IT037006C25DYLK8D6
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Η μέγιστη χωρητικότητα για επιπλέον κρεβατιών σε ένα δωμάτιο είναι 1.
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Ampio Open Space In Centro Storico;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Ampio Open Space In Centro Storico περιλαμβάνουν Ναός Αγίου Ιακώβου, Παλάτσο Αλμπεργκάτι καθώς και Teatro Anatomico.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Ampio Open Space In Centro Storico;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Ampio Open Space In Centro Storico θα είναι 196€.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Ampio Open Space In Centro Storico;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Ampio Open Space In Centro Storico περιλαμβάνουν Pasta Fresca Naldi και MozzaBella και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός της Μπολόνια
    1,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Ampio Open Space In Centro Storico Μπολόνια

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο